0 items / ks – 0 CZK
Cart
  • No products in the cart.
    Košík je prázdný.

Excelentní operní sólisté a hudebníci. Památkově chráněný sál v centru Prahy. Tradiční česko-rakouská večeře o třech chodech.

Koncert při svíčkách s excelentními umělci

Hudební těleso Amadeus Prague tvoří dva operní pěvci a smyčcový kvintet složený ze členů Symfonického orchestru Českého rozhlasu, excelentního Salzburger Chamber Soloists ad. Koncert je prováděn v dobových kostýmech. Během večera si můžete vychutnat nejznámější árie a duety z Mozartových oper Figarova svatba, Don Giovanni (světová premiéra se odehrála roku 1787 v Praze) a Kouzelná flétna.

Dobová atmosféra památkově chráněného tanečního sálu v srdci Starého Města

Dechberoucí taneční sál Boccaccio je uměleckým dílem z umělého mramoru, zlata a křišťálového skla, s parketovou podlahou z devíti druhů orientálních dřev a mnoha unikátními detaily. Patří k jednomu z bájných pražských míst, kde se za první republiky pořádaly luxusní párty pro místní smetánku.

Večeře o třech chodech jako kulinářský zážitek

Večeře se skládá ze tří chodů, které vychází z tradiční české a rakouské kuchyně. Prvním chodem je hráškový krém s máslovými krutony, ve druhém chodu si můžete vychutnat oblíbená hovězí líčka na červeném víně a tymiánu, podávaná s celerovo-bramorovým pyré, a jako sladkou tečku jsme pro vás připravili domácí jablečný štrůdl s mandlemi a vanilkovou omáčkou. Dobrou chuť!

Novinky

Máme rádi singles!

Milí singles!

Připravili jsme pro vás na našich stránkách pár tipů a doporučení, jak si Večeři s Mozartem co nejvíce užít. Např. jaké místo si vybrat, co si objednat, kdy přijít apod. Doufáme, že vám tyto informace pomohou a budeme se na vás velmi těšit.

Vaše Top Culture

Termíny představení

Termíny představení

Začátek od 19.00 hod.
Vpouštění do sálu od 18.30 hod.
Objednání nápojů před 1. show do 18.50 hod.

27. květen2016Pátek
04. červen 2016Sobota
09. červen 2016Čtvrtek
18. červen 2016Sobota
25. červen 2016SobotaHodnocení hostůVideo

Podívejte se na krásné video a získejte lepší představu o Večeři s Mozartem.