0 items / ks – 0 CZK
Cart
  • No products in the cart.
    Košík je prázdný.

Excelentní operní sólisté a hudebníci. Památkově chráněný sál v centru Prahy. Tradiční česko – rakouská večeře o třech chodech.

Koncert při svíčkách s excelentními umělci

Hudební těleso Amadeus Prague tvoří dva operní pěvci a smyčcový kvintet složený ze členů Symfonického orchestru Českého rozhlasu, excelentního Salzburger Chamber Soloists ad. Koncert je prováděn v dobových kostýmech. Během večera si můžete vychutnat nejznámější árie a duety z Mozartových oper Figarova svatba, Don Giovanni (světová premiéra se odehrála roku 1787 v Praze) a Kouzelná flétna.

Dobová atmosféra památkově chráněného tanečního sálu v srdci Starého Města

Dechberoucí taneční sál Boccaccio je uměleckým dílem z umělého mramoru, zlata a křišťálového skla, s parketovou podlahou z devíti druhů orientálních dřev a mnoha unikátními detaily. Patří k jednomu z bájných pražských míst, kde se za první republiky pořádaly luxusní párty pro místní smetánku.

Večeře o třech chodech jako kulinářský zážitek

Večeře se skládá ze tří chodů, které vychází z tradiční české a rakouské kuchyně. Prvním chodem je hráškový krém s máslovými krutony, ve druhém chodu si můžete vychutnat oblíbená hovězí líčka na červeném víně a tymiánu, podávaná s celerovo-bramorovým pyré, a jako sladkou tečku jsme pro vás připravili domácí jablečný štrůdl s mandlemi a vanilkovou omáčkou. Dobrou chuť!

Novinky

V prosinci adventní a silvestrovská Večeře s Mozartem!

Milí diváci,

v prosinci pro vás připravujeme adventní koncerty s vánočními koledami a vánoční výzdobou Boccaccio sálu. Po Mozartových operách vám na konci programu zazpívají operní pěvci Daniel Klánský a Terezie Švarcová (nebo Gabriela Kopperová a Andrej Beneš) ty nejkrásnější vánoční koledy.

Na Štědrý den a 25. a. 26. 12. se můžete těšit na speciální vánoční menu a rozšířený program a jeden blok.

29. 12. a 30. 12. 2017 vás čeká speciální silvestrovský program, kdy v poslední části večera uslyšíte valčíky od Johanna Strausse mladšího i staršího a naši umělci vám popřejí šťastný Nový rok.

31. 12. pak můžete zažít výjimečnou Silvestrovskou galavečeři s Mozartem s vynikající zábavou i po půlnoci a večeří o šesti chodech. Více informací najdete zde.

Budeme se na vás těšit!

Vaše Live City

Termíny představení

Termíny představení

Začátek od 19.00 hod.
Vpouštění do sálu od 18.30 hod.
Objednání nápojů do 18.50 hod.

08. prosince2017Pátek
10. prosince2017Neděle
16. prosince2017Sobota
17. prosince2017Neděle
23. prosince2017Sobota
24. prosince2017Neděle
25. prosince2017Pondělí
26. prosince2017ÚterýHodnocení hostů
Video

Podívejte se na krásné video a získejte lepší představu o Večeři s Mozartem.